Bojler prądem Slim 40L360x690mm


Pojemnościowy elektryczny ogrzewacz wody typu Slim jest odpowiednio zbudowany do pomieszczeń o małej kubaturze. Dzięki małej średnicy – 360mm zajmuje dużo mniej miejsca niż tradycyjne podgrzewacze. Można go zastosować jako podgrzewacz c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do montażu nad źródłem uzyskania c.w.u.. Ogrzewacz zasilany prądem Kospel Slim 20L 360x430mm posiada moc znamionową 2000W i podłączany jest do prądu 230V.


Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja zbiornika. Wytworzony jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalistyczną emalią o odpowiednio dobranej grubości. Warstwa izolacyjna wykonana jest z grubej warstwy poliuretanu. Gwarantuje to wysoką trwałość pojemnika oraz mniejsze koszty eksploatacji z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Bojler elektryczny Slim posiada opcję regulacji temperatury wody w zakresie 20-77 st. C. Uzupełniająco wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb automatyczny umożliwia ustawienie czasu pracy oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami za pośrednictwem tabletu i oprogramowania producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z ogrzewacza.